  • ELKO koda E0011225
  • Proizvajalčeva koda 420-38
  • EAN koda 5705730420382
  • ELKO koda E0011225
  • Proizvajalčeva koda 420-38
  • EAN koda 5705730420382
Kratek opis
Specifikacije:
Model: 420-38
Ohišje: IP67 – odporno na prah, udarce in vodo
Kapaciteta: 24000 mAh / 88,8 Wh
Vrsta baterije: litij-ionska
Micro USB vhod: 5V/2A, 9V/2A
Podpira sočasno polnjenje prek Micro USB in USB-C
USB-C vhod: 5V/3A, 9V/2A PD18W
USB-C izhod: 5V/3A, 9V/2.2A, 12V/1.67A PD20W
USB-A izhodi: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A, FCP 9V/2.5A (22,5W)
Priključki: 1x Micro USB ženski, 2x USB-A ženski, 1x USB-C
Solarni panel: 2,0 W / 400 mA
Indikator napolnjenosti: 4 LED lučke
Svetilka: da
Dimenzije: 180 x 89 x 30 mm
Teža: 553 g
Temperatura polnjenja: 0~45℃
Temperatura praznjenja: -20~60℃
Podpira napajanje med delovanjem (power-through)
Čas polnjenja s soncem: 53 ur
Čas polnjenja prek USB 1A: 20 ur