O podjetju

Elkotex d.o.o. je grosistično podjetje za nadaljnjo prodajo podjetjem, trgovinam, internetnim trgovinam in trgovskim verigam. S končnimi kupci ne poslujemo.

Začetki podjetja Elkotex segajo v leto 1991, ko smo kot podjetje z dvema zaposlenima in imenom Elbatex začeli z distribucijo računalniških komponent na slovenskem trgu. Od začetka leta 2000 smo član ELKO distribucijske skupine in od takrat se pojavljamo pod imenom Elkotex oz. ELKO Slovenia.

Elkotex danes z dvajsetimi zaposlenimi predstavlja enega glavnih distributerjev računalniških komponent v Sloveniji, saj so nam zastopanje na slovenskem trgu zaupala podjetja kot so Intel, Microsoft, AMD, ASUS, Xerox, AOC, Seagate, WD, Gigabyte, Crucial, Patriot, AsRock, Qnap, Supermicro, ANKER in še mnogo drugih.

Naša naloga je zagotoviti vsem slovenskim uporabnikom računalniške tehnologije najboljše, vedno dostopne in cenovno ugodne komponente.

Našim strankam omogočamo enostavno naročanje izdelkov preko naše B2B trgovine.

Elkotex, podjetje za trgovino in zastopanje d.o.o.

Magistrova 1
1000 Ljubljana
Slovenia

Tel: +386 1 583 79 10
Fax: +386 1 519 23 98

E-mail: prodaja@elkotex.si
E-mail: elkotex@elkotex.si

Registrirano pri okrožnem sodišču v Ljubljani, SRG 99/09558, št. vložka 1/32376/00
Osnovni kapital: 8.763,00 EUR
Matična številka: 1447025,
Identifikacijska številka za DDV: 80941427
TRR pri NLB d.d.: 02085-0054000168


Vodstvo

Milan Suša
Direktor
E: milan.susa@elkotex.si

Jasmina Osana
Vodja računovodstva
T: 01 583 79 11
E: jasmina.osana@elkotex.si

Majda Štebej
Vodja prodaje
T: 01 583 79 15
E: majda.stebej@elkotex.si

Mitja Sodja
Vodja nabave
T: 01 583 79 12
E: mitja.sodja@elkotex.si

Prodaja

Primož Novak
Prodaja ključnim kupcem, nabava
T: 01 583 79 13
E: primoz.novak@elkotex.si

Aleš Buzeti
Referent v nabavi, prodaja
T: 01 583 79 22
E: ales.buzeti@elkotex.si

Domen Dovgan
Referent v nabavi, prodaja mobilnih tehnologij
T: 01 583 79 24
E: domen.dovgan@elkotex.si

Primož Andreiz
Referent v nabavi, prodaja rešitev
T: 01 583 79 27
E: primoz.andreiz@elkotex.si

Marketing

Urban Dolinšek
Vodja marketinga
T: 01 583 79 26
E: urban.dolinsek@elkotex.si

Nabava

Simona Kotnik
Referent v nabavi
T: 01 583 79 25
E: simona.kotnik@elkotex.si

Nina Vodnik
Referent v nabavi
T: 01 583 79 14
E: nina.vodnik@elkotex.si

Petra Lebar
Referent v nabavi
T: 01 583 79 23
E: petra.lebar@elkotex.si

Skladišče

Primož Graj
Vodja skladišča
T: 01 583 79 19
E: izdaja@elkotex.si

Reklamacije

Mojca Čibej
Referent v reklamacijskem oddelku
T: 01 583 79 17
E: mojca.cibej@elkotex.si

Servis

Črtomir Gorenec
Servis in tehnična pomoč
T: 01 583 79 16
E: servis@elkotex.si

Marijo Kovačevič
Servis in tehnična pomoč
T: 01 583 79 16
E: marijo.kovacevic@elkotex.si


Spletni kontakt

  • Strinjam se, da ELKO Grupa AS uporablja moje osebne podatke v skladu s politiko zasebnosti.

* Obvezna polja

embed google maps wordpress