Omejitve in spremembe poslovanja

Zaradi trenutnih izrednih razmer v državi in zagotavljanja ustreznih ukrepov vas obveščamo, da uvajamo določene spremembe pri poslovanju. Celotna novica na to temo je tukaj.

Odprema naročil isti dan: Pošta Slovenije po novem pošiljke pobira 1h prej kot ponavadi in sicer ob 13:15 uri. Prosimo, da to upoštevate pri oddaji vaših naročil. Za odpremo še isti dan morate vaše naročilo oddati najkasneje do 12:30 ure.

Ubiquiti U Fiber GPON, B+ (UF-GP-B+)
1174
Ubiquiti U Fiber GPON, B+ (UF-GP-B+)

Ubiquiti U Fiber GPON, B+ (UF-GP-B+)

UBINT-0023
UF-GP-B+
817882020305
UBIQUITI

Primož Andreiz
12 mesecev

MPC: MPC: 52,94 €

MPC z DDV: Z ddv: 64,59 €

Če želite kupovati pri nas kliknite na sledečo povezavo.
Potrebujete pomoč pri nakupu?

Opis izdelka

Vrata GPON SFP U Fiber OLT so zasnovana za uporabo z moduli UF-GP-B + SFP. UF-OLT vključuje te module UF-GP-B +; dodatne module lahko kupite ločeno.

UF-GP-B + specifikacije
• Podprti mediji: enosmerno vlakno
• Vrsta priključka: (1) SC / UPC
• TX valovna dolžina: 1490nm
• Valovna dolžina RX: 1310nm
• TX območje moči: 1,5 do 5dBm
• Območje moči RX: -28 do -8dBm
• Hitrost prenosa podatkov: 2,5 Gbps
• Stopnja prenosa podatkov: 1,25 Gbps
• Razdalja kabla: 20 km

Spletna stran izdelka: https://www.ui.com/accessories/gpon-network-accessories/

Tehnične informacije

ProizvajalecUBIQUITI


Logistične informacije

Teža 0,15 kg
Višina 3 cm
Širina 3 cm
Globina 10 cm

Dokumenti