TP-Link JetStream T2600G-28MPS (TL-SG3424P) 24-Port Gigabit L2 Managed PoE+ Stikalo z 4 × SFP Slot
1174
TP-Link JetStream T2600G-28MPS (TL-SG3424P) 24-Port Gigabit L2 Managed PoE+ Stikalo z 4 × SFP Slot

TP-Link JetStream T2600G-28MPS (TL-SG3424P) 24-Port Gigabit L2 Managed PoE+ Stikalo z 4 × SFP Slot

TPLNC-T2600G_28MPS
T2600G-28MPS (TL-SG3424P)
6935364097813
TP-LINK

Primož Andreiz
60 mesecev
Povprašaj za ceno
Če želite kupovati pri nas kliknite na sledečo povezavo.
Potrebujete pomoč pri nakupu?

Opis izdelka

Specifikacije:

HARDWARE FEATURES
Standards and ProtocolsIEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p
Interface24 10/100/1000Mbps RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
4 1000Mbps SFP Slots
1 Console Port
1 Micro-USB Console Port
Network Media10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m)
1000BASE-X: MMF, SMF
Fan Quantity2
Power Supply100~240VAC, 50/60Hz
Power ConsumptionMaximum (PoE on): 468.7W (110V/50Hz)
PoE+ Ports(RJ45)Standard: 802.3at/af compliant
PoE+ Ports: 24 Ports
Power Supply: 384W
Dimensions ( W x D x H )17.3*13*1.7 in.(440*330*44 mm)
PERFORMANCE
Switching Capacity56Gbps
Packet Forwarding Rate41.7Mpps
MAC Address Table16k
Jumbo Frame9216 Bytes
SOFTWARE FEATURES
Quality of ServiceSupport 802.1p CoS/DSCP priority
Support 8 priority queues
Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
Port/Flow- based Rate Limiting
Voice VLAN
L2 and L2+ FeaturesStatic Routing
DHCP Relay
DHCP Server
IGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (Up to 14 aggregation groups, containing 8 ports per group)
STP/RSTP/MSTP
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loopback detection
802.3x Flow Control
L2PT
VLANSupports up to 4K VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
802.1Q/MAC/Protocol-based/Private VLAN
GARP/GVRP
Access Control ListL2~L4 package filtering based on source and destination MAC address, IP address, TCP/UDP ports, 802.1p,DSCP, protocol and VLAN ID
Time Range Based
SecurityIP-MAC-Port Binding
AAA
802.1x and Radius Authentication
DoS Defend
Dynamic ARP Inspection (DAI)
SSH v1/v2
SSL v3/TLSv1
Port Security
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
IPv6Dual IPv4/IPv6 stack
Multicast Listener Discovery (MLD) Snooping
IPv6 neighbor discovery (ND)
Path maximum transmission unit (MTU) discovery
Internet Control Message Protocol (ICMP) version 6
TCPv6/UDPv6
IPv6 ACL
DHCPv6 Snooping
IPv6 Interface
IPv6 ApplicationsDHCPv6 Client
Ping6
Tracert6 
Telnet(v6) 
IPv6 SNMP 
IPv6 SSH 
IPv6 SSL 
Http/Https 
IPv6 TFTP
IPv6 ACL
IPv6 Interface
IPv6 Routing
DHCPv6 Relay
DHCPv6 Snooping
ManagementWeb-based GUI and CLI management
SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and TP-LINK private MIBs
RMON (1, 2, 3, 9 groups)
sFlow
PPPoE Circuit ID
DHCP/BOOTP Client, DHCP Snooping, DHCP Option82 
Dual Image
CPU Monitoring
Port Mirroring
Time Setting: SNTP
Integrated NDP/NTDP feature
Firmware Upgrade: TFTP & Web
System Diagnose: VCT
SYSLOG & Public MIBS
Password Recovery
OTHERS
CertificationCE, FCC, RoHS
Package ContentsSwitch
Power Cord
Quick Installation Guide
Resource CD
Rackmount Kit
Rubber Feet
System RequirementsMicrosoft® Windows® XP, Vista™, 7, 8, 10, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.
EnvironmentOperating Temperature: 0℃~40℃ (32℉~104℉);
Storage Temperature: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing

Spletna stran proizvajalca: https://www.tp-link.com/uk/products/details/cat-5069_T2600G-28MPS.html#overview

Tehnične informacije

ProizvajalecTP-LINK
Podprti standardiLAN
Tip LAN10/100/1000
Število LAN portov24
Power over Ethernet (PoE)Da


Logistične informacije

Teža 1,00 kg
Višina 4,40 cm
Širina 44 cm
Globina 33 cm

Dokumenti